"Ақмола облысы Білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім беру бөлімінің Қаракөл ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі"
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа села Караколь отдела образования по Есильскому району управления образования Акмолинской области"

1 қазан - Халықаралық қарттар күні

1 қазан-Халықаралық қарттар күні. Бұл мереке ата-әжелерімізге еңбегі, мейірімділігі, тәжірибесі мен өмірлік даналығы үшін жылы лебіздерін білдіруге тамаша мүмкіндік береді. Қарт адамдарға біздің көмегіміз жүйелі түрде көрсетіледі, ол үшін адамдар педагогтар мен оқушыларға өте риза.
Сынып жетекшілері "қарттықты құрметте", "біздің бойымыздағы және айналамыздағы мейірімділік"тақырыптары бойынша бірнеше сағаттық қарым-қатынас уақытың өткізді.
Бүгін Қарттар күні қарсаңында "Мейрімді жүректер"акциясы өтті. Оқушылар қарт адамдарға әдемі ашық хаттар мен гүлдер таратты. Қарттар үшін ең бастысы - қарым-қатынас. Балалар өздерінің мектеп өмірі туралы қуана әңгімелесті

1 октября - Международный день пожилого человека. Этот праздник даёт прекрасную возможность выразить тёплые  слова благодарности и уважения нашим бабушкам и дедушкам за их труд, доброту, опыт и жизненную мудрость. Наша помощь пожилым людям оказывается систематически, за что люди очень благодарны и педагогам и ученикам.
Классными руководителями были проведены часы общения на такие темы: "Уважай старость",  "Доброта в нас и вокруг нас".
Сегодня в предверии Дня  пожилого человека прошла акция "Добрые сердца". Ученики раздали  красивые открытки и цветы пожилым людям. Самое главное для пожилых - это общение. Дети с удовольствием пообщались и  рассказали о своей школьной жизни.

Жаңартылған күні: 30.09.2022 14:04
Құрылған күні: 30.09.2022 14:04